About

Więcej o Polzon.TV

Polzon.tv to telewizja, która jest zawsze z tobą. Telewizja nowej generacji. Już nie musisz stawiać anten satelitarnych, żeby przeglądać telewizja na swoim telewizorze lub komputerze w innym kraju.

Do oglądania tv wystarczy tylko mieć dostęp do internetu i specjalny TV box, który można nabyć u nas. Oferujemy naszym klientom ponad 80 kanałów. Tylko u nas w pakiecie znajduje się ponad 130 kanałów. Ilość kanałów jest zawsze aktualizowana. Słuchamy naszych klientów i w miarę możliwości dodajemy kanały, które chcesz mieć w domu.

Jeśli mieszkasz w USA i Kanadzie, a twój czas jest bardzo różni się, ale nie chcesz wyświetlać w USA o 8 wieczorem to samo, co w pokazują w 8 godzin wieczornych, mamy funkcja Timeshift. Pozwala ona na oglądanie programów z opóźnieniem do 12 godzin. Sam wybierasz kiedy chcesz oglądać swoje programy.

Wszystkich naszych klientów dostępna jest funkcja Archiwum. Jeśli nie masz czasu, aby zobaczyć swój ulubiony program zawsze będzie mógł to zrobić w ciągu dwóch tygodni. Funkcja Archiwum jest dostępne dla wszystkich naszych klientów od pierwszego dnia stosowania Polzon.tv

Dla tych, którzy często jest w trasie też mamy rozwiązanie. Do oglądania naszej telewizji wystarczy wejść na naszą stronę, pobrać specjalną aplikację i przeglądać telewizja na komputerze. Mamy również aplikacji do oglądania na iPhone i Android.

Już nie musisz kupować filmy. Mamy biblioteka filmów, która obejmuje setki tysięcy różnych filmów wszystkich gatunków i jest stale aktualizowana.

Nasze ceny nie gryzą. Naszym celem jest, aby telewizja dostępnym każdemu polakowi na całym świecie. Chcemy, by każdy miał szansę zobaczyć to, co chce.

Z najlepszymi życzeniami,
Polzon.tv

Uzyskaj regularne informacje na e-mail